Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Dikey Teknoloji, kablosuz projeksiyon cihazları konusunda uzmanlaşmıştır. Güncel marka modeller üzerinden fiyat teklifleri verilmekte ve isteğe bağlı olarak kurulum-montaj hizmetleri güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.  Kablo bağlantısı gereksinimi duymayan tüm projeksiyon çözümleri için bizden teknik destek, bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

kablosuz projeksiyon cihazları

Kablosuz projeksiyon sistemlerinde, Wi-Fi ve Miracast bağlantıları yaygınlaşmaktadır. Bazı projeksiyon cihazları opsiyonel harici donanımlar sayesinde kablosuz sunuma elverişlidir. Bazı cihazlar ise dahili olarak wireless bağlantıya hazır gelirler.

Wi-Fi wireless bağlantı için çoğu zaman bir yazılım ya da mobil aygıtlar için uygulama çalıştırmak gereklidir. Wireless modunda projeksiyon cihazları network ağı üzerinden gösterim yapabilirler. Kablosuz projeksiyonlar her tür bilgisayar, telefon ve tabletle kullanılabilir. Ancak yansıtılan görüntünün stabil olması önemlidir. Daha çok sunum amaçlı işe yarayan bu sistemde hareketli görüntüler, video-film izlemek pek akıcı olmayacaktır.

Miracast (Screen Mirror) Ekran Aynalama Modu:  Bazı kablosuz projeksiyon cihazları miracast özelliğini destekler. Bu bağlantı tipi yukarıda anlattığımız wi-fi bağlantısına nazaran daha kolay kullanımlıdır. Özellikle andorid sistemli tablet, telefon cihazları ve windows 10 işletimli bilgisayarlar ile kablosuz projeksiyona miracast ile kolayca bağlantı kurulur.  Ekran yansıtması birebir olarak yapılır ve video-film izleme imkanı daha başarılıdır.

Aşağıdaki linke tıklayarak online projeksiyon satış mağazamız projeksiyon.com.tr üzerinde tüm kablosuz projeksiyon cihazlarını inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

https://www.projeksiyon.com.tr/kablosuz-projeksiyon